• אודות המשרד - שלומי וינברג

    מימוש זכויות רפואיות, רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות ילדים, תביעות ביטוח

    רשלנות רפואית בהשתלת שיניים

אודות משרד עורכי דין שלומי וינברג – דיני נזיקין | מימוש זכויות רפואיות

עורך דין שלומי וינברג

משרד עורכי דין שלומי וינברג עוסק בייצוג נפגעי גוף וניהול תביעות נזיקין. משרדנו נשען על ניסיון של כ-15 שנה, ומציע ללקוחותיו מעטפת מקצועית, זמינה, שקופה, אמינה ואפקטיבית.

אנו מייצגים נפגעי גוף ובני משפחה בהליכים שונים כגון תאונות דרכים, תביעות ביטוח, רשלנות רפואית, תאונות בשטח ציבורי, תאונות ילדים, תאונות עבודה ועוד.

בכל תיק אשר מנוהל על ידי משרדנו מושקעים משאבים ומאמצים בכדי לבור את המוץ מן התבן. זאת, בכדי לזהות הן את העילה הנזיקית והן את הנזק שנגרם והשלכותיו.

הייצוג ניתן תוך ליווי צמוד לנפגעים ולבני משפחותיהם, בכל הערכאות והטריבונלים (כולל ליטיגציה אזרחית בסטנדרטים גבוהים ביותר). החל מהפגיעה ועד לקבלת הפיצויים הכספיים.

כמו כן, משרדנו מייצג גם נתבעים בהליכי נזיקין כגון גופים עסקיים או לקוחות פרטיים ללא ביטוח, אשר נתבעו על ידי נפגעי גוף בגין תאונה המיוחסת לרשלנותם ו/או לאחריותם. פעילות זו, המקיפה את דיני הנזיקין משני צדי המתרס, מאפשרת לנו לבחון כל תיק בראייה רחבה.

שילוב מומחים משפטיים ומקצועיים

הצוות המשפטי במשרד עורכי דין שלומי ויינברג משלב זרועות עם מומחים שונים בתיקים המנוהלים על ידו. ביניהם מומחים רפואיים בעלי שם, כולל מומחים רפואיים ספציפיים ובתחומים מוגדרים וייחודיים.

המשרד טווה לאורך השנים קשרים עם מומחים מתחומים נוספים כגון מומחי בטיחות, בוחני תנועה, מומחים תעסוקתיים, חוקרים פרטיים, אקטוארים, כלכלנים, רואי חשבון, מומחים בתחום הביטוח ועוד.

הערכים שלנו

כמשרד המייצג נפגעי גוף, ברור לנו שכל תיק המונח לפתחנו הוא עולם ומלואו. נפגעי גוף מתמודדים לא רק עם הנזקים הגופניים והרפואיים אשר נגרמו להם (לרבות נזקים נפשיים), אלא לעתים אף קיימת סכנה מוחשית ליכולתם לשוב לחייהם כתמול שלשום.

בין אם מדובר על השתלבות במעגל התעסוקה, על מנת לפרנס ולהתפרנס, ובין אם בניהול אורח חיים תקין חרף מוגבלויות כאלה ואחרות.

אנו מבינים כי נפגעי גוף אינם עומדים לבדם, וכי מאחוריהם גם בני משפחה, אשר לעתים תלויים בפרנסתו של הנפגע. תפיסה זו, הרואה את הלקוח ובני משפחתו במרכז, מייחדת את משרדנו בפעילותו המשפטית.

אודות עורך דין שלומי ויינברג

עו”ד שלומי ויינברג, מייסד המשרד, נוכח במידה ניכרת בכל תיק אשר מנוהל על ידינו. טביעת ידו של עו”ד ויינברג, אשר הינו בעל ניסיון רחב בדיני נזיקין, מלווה את הצוות המשפטי והמקצועי בכל שלב ושלב.

עו”ד ויינברג מייצג את לקוחות המשרד בכל הערכאות והטריבנולים ומקפיד להיות זמין לטובתם ולטובת בני משפחתם באופן אישי. לצדו, צוות המשרד מורכב מעורכי דין המתמחים בדיני נזיקין אשר נמצאים בקשר ישיר ועקבי עם כל לקוח ולקוח.

תהליך העבודה

כמשרד עורכי דין הפועל מתוך תחושת שליחות, והמבין היטב את האתגרים המקופלים בתיקי נזקי גוף, משרדנו מלווה את לקוחותיו כבר למן הרגעים הראשוניים ביותר. לא אחת, במקביל לקבלת הטיפול הרפואי ואפילו בטרם הנפגע פעל באפיקים שונים למיצוי זכויותיו.

מעורבות מוקדמת זו מאפשרת לנו להעניק לנפגעים ייעוץ משפטי בעל ערך רב העשוי להשליך על סיכויי הצלחת התיק. משרדנו פועל להשיג את מלוא המסמכים הרלבנטיים לתביעה בכדי לבסס את התיק על ראיות רבות ככל הניתן. כולל במסגרת חקירה עצמאית במידת הצורך.

מכיוון שתיקי נזיקין יכולים להימשך תקופות לא מבוטלות, אנו פועלים במגוון כלים בכדי להקל על לקוחותינו גם במקביל להליכים למימוש זכויות. בין אם על ידי השגת פיצויים מוקדמים, בין אם על ידי נקיטה מקבילה במספר אפיקים, ובין אם בחתירה מקצועית לגיבוש הסכם פשרה ככל שקיימת לכך כדאיות ממכלול הנסיבות.

Call Now Button